Dovolená na lodi

Dovolená na lodi s CK J&M Cruise

Dovolená lodí Naše CK se specializuje na zajištění dovolené na lodi od plavebních společností MSC Cruises, Norwegian Cruise Line, Royal Caribbean, Azamara Cruises a Celerity Cruises. Každá z těchto společností nabízí vše, co od dovolené na lodi očekáváte a zaručuje vysoký standard služeb a kvality. Přesto se od sebe odlišují specifickými službami, destinacemi i vybavením lodí. Aby dovolená na lodi splnila Vaše očekávání, neváhejte nás kontaktovat. Rádi poradíme s výběrem vhodné plavební společnosti, lodi i konkrétní destinace.

Dovolená na lodi - First Minute

Dovolená lodí Rádi byste vaši letošní dovolenou strávili společně s celou rodinou nebo jste ten typ, který ji potřebujete mít naplánovanou s dostatečným předstihem? Pak je pro vás ideální dovolená na lodi s volbou First Minute. Čtyřčlenným rodinám dává tato dovolená na lodi možnost objednat si z omezeného počtu kajut, které jsou rychle vyprodávány. Důvodem je nižší počet kajut a skutečnost, že některé plavební společnosti nabízejí dovolenou na lodi pro děti do osmnácti let zcela zdarma. Dovolená na lodi zakoupená s časovým předstihem také nabízí výhodné ceny.

Dovolená na lodi - Last Minute

Dovolená lodí Opakem First Minute je dovolená na lodi typu Last Minute. Co nabízí a kterým klientům je tato dovolená na lodi určena? Především je výhodná svou cenou, která je oproti původním cenám výrazně nižší. Tento typ dovolené na lodi je vhodný zejména pro klienty, kteří nejsou časově omezováni svými pracovními povinnostmi. Ovšem přináší riziko pro rodiny s dětmi, že pro jejich dovolenou na lodi již nebudou k dispozici vhodné tří až čtyř lůžkové kajuty. Nabídku těchto plaveb najdete na našich webových stránkách.

Dovolená na lodi - kontakt

J&M Cruise, spol. s r.o. - dovolená na lodi
kontakt: Ing. Jakub Quaiser
tel: +420 722 943 700
email: info@zajezdlodi.cz

Rychlá poptávka

  Jméno
* Email
Váš text:


PS2 Micro | © 2002 - 2023 Chabera